ÜCRETSİZ EĞİTİM SERİSİ Mutlu Çocukların 10 Vazgeçilmez İhtiyacı için, tıklayın.

Üyelik ve Kullanım Koşulları / Sözleşmesi

www.ahutukel.com sitesi, ürünleri, yazıları ve tüm içerikleri birer Ahu Tükel ürünüdür ve tüm hakları Ahu Tükel’e aittir. Üyelik ve Kullanım Şartları sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.

Kullanıcı / Üye (bundan sonra üye olarak geçecektir), işleme devam etmeden önce işbu Üyelik ve Kullanım Şartlarını dikkatle okumalıdır. Lütfen, Ahu Tükel’i kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen Ahu Tükel sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerin yer aldığı formu doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Ahu Tükel aşağıda belirtilen tüm koşulları dilediği zaman tek taraflı değiştirme, durdurma veya iptal etme  hakkını saklı tutmaktadır. Üye bu tasarrufu peşinen kabul eder. Ahu Tükel’i ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz değişebilecek üyelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından önemlidir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, Ahu Tükel’de (www.ahutukel.com) yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve sitenin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.

1. Kullanım ve Güvenlik Kuralları

Ahu Tükel (www.ahutukel.com yerine de kullanılmaktadır) herkese açık bir sitedir.

Ahu Tükel websitesinde (www.ahutukel.com) verilen bilgiler tamamen ve bütünüyle genel eğitim ve bilgi amaçlıdır. Bu bilgiler hiçbir şekilde bir doktorun, tıp profesyonelinin, psikoloğun veya herhangi bir konuyla ilgili başka bir kamu görevlisi veya profesyonelin vereceği bilgi ve yönlendirmenin yerine geçmez. Ahu Tükel işbu websitesinde yer alan eğitim ve bilgilerin uygulanmasından ve sonuçlarından herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz. 

Ahu Tükel (veya herhangi bir şirketinin) sağladığı bilgilerin amacı yasal, tıbbi veya konusuyla ilgili bir profesyonelin vereceği tavsiye veya bilginin yerine geçmek değildir. Kendinizin veya çocuğunuzun sağlığı ile ilgili her konuda, bir tıp doktoruna veya pedagoga danışmalısınız. Acil durumlar için de, sağlık merkezlerinin acil servis bölümlerine ulaşmalısınız. Ehli olmayan kişilerin buradaki bilgilerden yararlanarak uygulayacakları girişimlerin sonuçlarından site sahibi asla sorumlu değildir.

Koçluk hizmetleri, online eğitimler veya websitesi içindeki dökümanlar klinik veriler değildir. Hiçbir şekilde psikolojik tedavi veya iş tavsiyesi olarak nitelendirilemezler. Yer alan bilgiler, makale, yazılar veya eğitimler klinik değerlendirme veya psikolojik bir değerlendirme değildir, bunlar için mutlaka bir uzmana danışılması gerekmektedir. 

Koçluk hizmetleri veya online eğitimler herhangi bir sonucu garanti etmemektedir. Koçluk ilişkisine girenler veya eğitim alanlar, sonuç almakta kendilerinin sorumlu olduğunu bilir ve beklenen sonucu alamaması halinde Ahu Tükel (veya şirketlerini) sorumlu tutmayacağını kabul ve taahhüt eder. 

Site kullanıcılarının alacağı kararlar, uygulamalar, duygular ve sonuçlarından kullanıcılar kişisel olarak sorumludurlar. Site kullanıcıları, sitede yer alan içerikten ötürü, kullandıkları dökümanlar, teknikler, aldıkları koçluk veya aldıkları bir bilgi yüzünden kendilerinin veya üçüncü kişilerin uğrayacağı zararlardan Ahu Tükel’i (veya şirketlerini) sorumlu tutamayacaklarını kabul ve taahhüt ederler. 

Ahu Tükel (veya şirketleri), herhangi bir sebepten dolayı servis vermeyi kabul etmeyebilir.

Üyeler bilgileri, sadece Üyelik ve Kullanım Şartları'nda belirlenen amaçlarla kullanabilir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

1.1. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda.

1.2. Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda.

1.3. Üyelere verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da) doğrudan üye sorumludur. Aynı şekilde üye, internet ortamında bir başkasının elektronik posta adresini, IP adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük üyeye aittir.

1.4. Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.

1.5. Üyenin, Ahu Tükel satış sisteminin veya internet sitesinin herhangi bir açığından (teknik, vs.) faydalanarak, Ahu Tükel’e zarar vermesi, haksız bir menfaat sağlaması, tekrarlanan uygulamalar yapması, gerçeğe uymayan fiilleri, satış koşullarında istenen şartları sağlamamasına rağmen, bunlardan yararlanması, sunulan e-eğitim içeriklerinin kopyalanması, paylaşılması, şifre paylaşımı yoluyla üçüncü kişilere satılması, kiralanması durumlarının Ahu Tükel veya başkaları tarafından tespit edilmesi halinde , Ahu Tükel’in kanunundan doğan tüm haklarının yanında söz konusu işlemleri iptal etme; kullanıcının üyeliğine son verme; satış sözleşmesini tek taraflı olarak derhal feshetme hakkı bulunmaktadır. 

2. İçerik Kullanımı

2.1. Ahu Tükel’in içeriğinde yer alan bütün yazılar, grafikler, fotoğraflar, videolar, animasyonlar, istatistiki bilgiler, sesler Ahu Tükel  ve ilgili iş ortakları tarafından vücuda getirilmiş olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili sair yasa ve yönetmeliklerden doğan tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları, münhasıran Ahu Tükel’a  ve ilgili marka tescil sahiplerine aittir. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya Ahu Tükel’in izni olmadan link vermek yasaktır.

2.2. Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veri tabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı Ahu Tükel’e veya çalıştığı yazılım ortaklarına / firmalarına ait olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

2.3. Site münhasıran Ahu Tükel’in kullanımında olup sitede yer alan herhangi bir unsur diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlanamaz veya Ahu Tükel’in izni olmadan başka bir internet sitesinden Ahu Tükel sitesine link verilemez, yönlendirme yapılamaz.

2.4. Üye, siteyi kullanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Borçlar Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, hali hazırda yürürlükte olan ilgili her türlü mevzuat hükümleri ile ileride yürürlüğe girecek olan mevzuata ve Ahu Tükel’in siteye ilişkin olarak yayımlayacağı bildirimlere uymayı kabul eder. Bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üyeye aittir.

2.5. Ahu Tükel eleştiri ve yorumlara açıktır. Sitemize iletilen tüm eleştiri ve yorumlar Ahu Tükel mülkiyetinde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir.

2.6 Online eğitim programlarının kullanım süresi, her bir program için ayrıca yazılmıştır. Ahu Tükel, eğitim programlarına maksimum 12 ay boyunca erişim garantisi verir. Aksi eğitim programında belirtilmediği takdirde, satın alan kişi, Ahu Tukel web sitesi ve eğitim programı açık olduğu sürece eğitim programına ulaşabilir.

3. Sorumluluklar

3.1. Ahu Tükel’u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla (kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde paylaşılmaz), içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarla paylaşılmaktadır. Kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde paylaşılmaz, kullanım alışkanlıklarınız ve profilinize göre içerik ve reklam görüntülenmesinde kullanılır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır.

3.2. Ahu Tükel üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı Ahu Tükel’dedir.

3.3. Ahu Tükel’de yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile ziyaretçi ve üyelerin kullandığı yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı Ahu Tükel’e bu konuda bir sorumluluk yüklenemez.

3.4. Ahu Tükel, üyenin işbu Üyelik ve Kullanım Şartları’nda belirtilen yükümlülüklere aykırı hareket etmesi, yükümlülükleri hiç veya gereği gibi yerine getirmemesi, yasa ve yönetmeliklerle belirlenen kurallara aykırı davranması ve sair hallerde Ahu Tükel, üyenin sistemi işbu Üyelik ve Kullanım Şartları’na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse, üyenin yetkili makamlara bildirmek ve üyeliği sonlandırmak hakkına sahiptir. Ahu Tükel, kendisi tarafından sonlandırılan üye hesabına ait her türlü kaydı silip silmemekte serbesttir, Üye silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz. Bu durumda Ahu Tükel tüm dava ve talep haklarını saklı tutmak kaydıyla, uğramış olduğu her türlü zararın tazminini üyeden talep etme ve yükümlülüklere aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari, adli para cezaları için üyeye aynen rücu hakkını haizdir.

3.5. Üye, diğer üyelerin ve ziyaretçilerin Ahu Tükel’u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veri tabanlarını otomatik programlarla yükleyip zorlayamaz. Verileri yanıltıcı hile girişimlerinde bulunamaz. Aksi takdirde üyeliğinin sonlandırılacağı gibi bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

3.6. Ahu Tükel ya da üyenin kendisi tarafından sonlandırılan üye hesabına ait her türlü kaydı Ahu Tükel silip silmemekte serbesttir, üye silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz. 

3.7. Bu sitede ziyaretçilere bilgi sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ile ilgili riskler ziyaretçilere ve üyelere aittir.

3.8. Ahu Tükel, Üyelik Ve Kullanım Şartları ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, üyeliğinize bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir. Bu bilgileri sadece kendisi kullanabilir ve başkası ile paylaşmaz.

3.9. Müşteri, almış olduğu hizmetin kendisine teslim edilmesinden itibaren 15 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. 

E-eğitim içeriğini satın alan üye/kullanıcı, e-eğitim içeriğini görüntülemeden de cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkını kullanan üyeye, ödemiş olduğu ücretin iadesi bu hakkını kullandıktan sonra 10 iş günü içerisinde yapılacaktır.

E-eğitim içeriğinin üye/kullanıcı tarafından görüntülenip görüntülenmediği Ahu Tükel tarafından tespit edilmektedir, üye bu durumu peşinen kabul eder. İçeriği görüntüleyen üyenin/kullanıcının, sunulan hizmetin niteliği gereği cayma hakkı yoktur.  

4. Ahu Tükel’nin Hak ve Yükümlülükleri

4.1. Ahu Tükel, üyenin sitede sunulan hizmetlerden, teknik arızalar dışında, yararlandırılacağını, üyenin paylaşıma açtığı kişisel bilgileri dışındaki bilgilerin hiç bir şekilde yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmayacağını kabul ve taahhüt eder. Üyenin Ahu Tükel sitesinin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçlı girişimler ve/veya saldırıya neden olduğunun tespit edilmesi veya resmi makamlardan, üyeye yönelik suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde, Ahu Tükel ilgili üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.

4.2. Ahu Tükel taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu Üyelik ve Kullanım Şartları’nı herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. Ahu Tükel’un her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurmak, servisin içeriğini değiştirmek veya iptal etmek hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu peşinen kabul eder. Ahu Tükel, yenilenmiş güncel kullanım şartlarını yine aynı link altında sitesinde yayınlanacak, gerek gördüğü takdirde elektronik posta ile üyeye bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, Ahu Tükel’da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve Ahu Tükel sitesinin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.

4.3. İşbu Üyelik ve Kullanım Şartları hükümlerine aykırı materyalleri Ahu Tükel sitesine göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın Ahu Tükel tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.

4.4. Üye/Kullanıcı, işbu Üyelik ve Kullanım Şartlarını okuyup kabul ettikten sonra kendisine Ahu Tükel, Ahu Tükel’a ait olan ve/veya Ahu Tükel’in iştiraki olan diğer internet siteleri tarafından gönderilecek her türlü ticari elektronik iletilere, onay vermiş addolunacaktır. Bu kapsamda Üye/Kullanıcı, Ahu Tükel tarafından kendisine, kişi müdahalesi olmadan çalışan faks, elektronik posta, kısa mesaj gibi otomatik arama sistemleri vasıtasıyla ya da başkaca diğer iletişim vasıtaları ile Üye/Kullanıcı'dan başkaca herhangi bir ön izin alınmaksızın bilgilendirme, pazarlama ve/veya reklam amacıyla elektronik ileti gönderebileceğini kabul etmiştir.

Üye dilediği zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin bu Üyelik ve Kullanım Şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilecek olup; bunun için, Ahu Tükel’a çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak, bu yöndeki talebi iletmesi yeterli olacaktır. Ahu Tükel, vazgeçme talebinin kendisine kolay bir yolla ve ücretsiz olarak iletilmesini sağlayacak olup; talebin alınmasını müteakip Ahu Tükel derhal bu talebin gereğini yerine getirecektir.

4.5. Ahu Tükel sayfasında yer alan e-eğitim programlarının ücretleri, Ahu Tükel tarafından tek taraflı olarak her zaman değiştirilebilir. Üye sistemi kullanmaya başlayarak işbu durumu peşinden kabul eder.

4.6. Ahu Tükel ödeme ile ilgili bilgilerinizi (kredi Kartı, banka hesabı gibi) saklamaz ve görmez. Bu bilgilerinize erişimi yoktur ve ödeme alma sürecini BDDK lisanlı, tüm güvenlik önlemlerini almış ödeme sistem sağlayacıları ile yapar. Ödeme / kart / banka gibi özel ve hassas bilgileriniz güvenli, BDDK lisanslı ödeme sistemleri tarafından saklanırken, diğer tüm bilgileriniz yurtdışında güvenli sistemler / server’larda saklanır. Üyelerin hassas verileri saklanmaz. Üye, verilerinin yurtdışında saklanmasını peşinen kabul eder.

4.7. İadeler: Üye hiç bir açıklama yapmadan, ücret iadesini aşağıdaki koşullarda alabilir.

Online eğitim programları için:

  • Satın alma/ödeme gününden sonra 30 gün içinde eğer üye eğitim programı alanına hiç giriş yapmadı ise para iadesi talep edebilir ve ücret hiç sorgusuz iade edilir.
  • Satın alma/ödeme gününden sonra 30 gün içinde eğer üye online eğitim program alanına giriş yaptı ise para iadesi yapılmaz.

Özel Koçluk Seansları için:

  • Özel koçluk seansları, satın alma/ödeme yapıldıktan sonra 30 gün içinde kullanılmak zorundadır.
  • Özel koçluk seanslarının zamanlaması [email protected] e-posta adresi veya  iletişim bölümü üzerinden teyit alınarak planlanır ve Ahu Tükel’in önereceği 3 farklı zamandan biri seçilir.
  • Özel koçluk seansları sadece telefon veya Skype benzeri web konferans kanalları ile yapılır. Yüz yüze koçluk seansları yapılmaz.

Genel:

  • Paranın iadesi, üyenin ödeme yaptığı kredi kartına yatar. Eğer, üye bankadan ödeme yaptı ise, ödeme yaptığı banka hesabına yatar. 
  • Süreç çalışması gerektiği için, iadenin yatması 15 iş gününü bulabilir.
  • İletişim bölümünden iade talep eden üyenin, kayıt ismini ve hangi eğitim olduğunu belirten bir e-posta yollaması yeterlidir.
5. Gizlilik İlkeleri

5.1. İstisnasız tüm üyelerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için üye bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Ahu Tükel üye bilgilerini yeni kampanyalar hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

5.2. Ahu Tükel sitesine, kullanıcı e-eğitim satın alırken kredi kartı bilgilerini paylaşacaktır. Paylaşılan kredi kartı bilgileri Ahu Tükel tarafından gizli tutulacak, görülmeyecek ve üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) Ahu Tükel tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler anlaşmalı olduğumuz BDDK lisanlı ve güvenli ödeme sistemleri firmalar veya direk bankalar tarafından alınmakta ve saklanmaktadır.

5.3. Üyeler Ahu Tükel’da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz (yasaların öngördüğü ölçüde) derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Ahu Tükel’e sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman [email protected] e-posta adresini kullanarak ulaşabilirsiniz.

6. Yetkili Mahkeme ve Uyuşmazlıkların Çözümü

Bu Üyelik ve Kullanım Şartları'nın uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

7. Tebligat Adresleri

7.1. Üyenin Ahu Tükel’e bildirdiği e-posta (e-posta) adresi, bu Üyelik ve Kullanım Şartları ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir.

7.2. Taraflar, mevcut e-postalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski e-postalara yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler.

7.3. Yine Ahu Tükel’in üyenin kayıtlı e-posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirim e-postanın Ahu Tükel tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra üyeye ulaştığı kabul edilecektir.

Üye, bu  Üyelik Ve Kullanım Şartları’nda yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.

Close