Çocuklarda Tuvalet Alışkanlığı

Kaç yaşında başlamak lazım, hazır olduğunu nasıl anlarız, gece gündüz beraber mi ayrı mı, kazalara nasıl yaklaşmalı

Tuvalet Eğitimi Yazılarımda Hangi Sorularınıza Cevap Bulmak İstersiniz?

Tuvalet Alışkanlığı yazılarım, yakında sizlerle olacak. Bu konudaki SORULARINIZI ve SORUNLARINIZI, aşağıdaki 3 soruluk ANKETİ cevaplayarak lütfen benimle paylaşın, yazılarım ihtiyaçlarınıza göre şekillensin.

ANKETİ CEVAPLAYIN

Kolay ve Keyifli Tuvalet Eğitimi için, bu 10 ihtiyacı biliyor musunuz?

  • Çocukların sadece tuvalet değil, uyku, yemek, söz dinleme gibi diğer konularda da uyumlu olmalarının altında yatan 10 temel ihtiyaç var.
  • Biz ebeveynler bu ihtiyaçları bilip verimli karşıladığımızda, çocuğun her türlü sürece uyumu çok daha kolay ve keyifli oluyor, buna TUVALET EĞİTİMİ de dahil.
  • Tuvalet Eğitimine henüz başlamadıysanız veya başlayıp halen zorlanıyorsanız, bu 10 İhtiyacı öğrenip uygulayarak sağlam bir altyapı kuruyor olacaksınız.
  • Aşağıda ÜCRETSİZ EĞİTİM SERİSİ'ne kayıt olarak, hem bu 10 ihtiyacı öğrenebilir, hem de Tuvalet Eğitimi bölümü hazır olduğunda haftalık paylaşımlarımda haberdar olabilirsiniz.

Mutlu Çocukların 10 Vazgeçilmez İhtiyacı

ÜCRETSİZ EĞİTİM SERİSİ

ÇOCUĞUM TUVALETTE

Online Eğitim Programı

  • Çocuklarının yemek seçmesi ve iştahı konusunda zorlanan aileler için hazırladığım online eğitim programı ÇOCUKLA YEMEK KEYFİ'nin ardından sırada ÇOCUĞUM TUVALETTE eğitim programı var, Ekim 2017 sonunda sizlerle olmasını planlıyorum. 
  • Bu program, çocuğunuza tuvalet alışkanlığı kazandırma sürecinizi çok daha kolay ve keyifli hale getirecek.
  • İnternet olan her yerde cep telefonunuzdan, bilgisayarınızdan veya tabletinizden, haftanın 7 günü ve 24 saat erişebileceksiniz.
  • İstediğiniz kadar tekrar tekrar İzleyebileceğiniz videolarda aradığınız cevapları ve çözümleri bulacaksınız.
  • Program üyelerine özel kapalı Facebook grubumuz, Mutlu Anne Kulübü’nden de destek alabileceksiniz, TAKİPTE KALIN.

Çocuğum Yiyor ÜCRETSİZ Eğitim Serisi

Tuvalet Eğitimi yaş dönemi, genellikle çocukların daha SEÇİCİ ve ZOR YEDİĞİ, ebeveynler için stresli bir döneme rastlar. Bu eğitim serisinde, çocuğunuzun İŞTAHINI arttıracak ve SEÇİCİLİĞİNİ azaltacak 5 Sağlıklı Beslenme Alışkanlığını öğreneceksiniz.

ÜCRETSİZ Eğitim Serinizi Buradan İsteyin
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.